Dodaj ogłoszenie

Recepcjonista/Recepcjonistka do nowego 4* Hotelu

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 11/09/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Nowy 4* Hotel w Warszawie szuka OTWARTYCH, młodych ludzi, którzy chcieliby spróbować swoich sił w jednym z największych hoteli w stolicy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : RECEPCJONISTY/RECEPCJONISTKI

Arche Hotel Krakowska to idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć pracę i naukę.

Jesteś studentem? Nie ma problemu! Dzięki elastycznemu grafikowi, będziesz w stanie połączyć pracę i naukę, a przy dobrej organizacji wygospodarujesz czas wolny dla siebie!

Lubisz pracę z ludźmi? Zapewniamy ją 24h/dobę. W naszym hotelu nigdy nie jesteś sam, oprócz Gości, którzy codziennie dostarczają Ci wrażeń i pozytywnych emocji, spotkasz nas - NAJLEPSZY TEAM HOTELOWY W POLSCE!

Opis stanowiska :

-Bieżąca obsługa spraw związanych z pobytem Gości (meldowanie/wymeldowanie)

-Fakturowanie pobytów

-Obsługa rezerwacji Gości indywidualnych

-Dbałość o wysoki standard obsługi

-Współpraca z innymi działami w hotelu

Wymagania:

-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

-Otwartość, komunikatywność i zaangażowanie

-Zdolności organizacyjne

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ

-Możliwość rozwoju zawodowego

-Ciekawą, pełną wyzwań pracę w miłym i profesjonalnym zespole

-Pakiet zniżek w hotelach sieci Arche

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Aleja Krakowska 237, 00-001 Warszawa, Polska