Oferta pracy w Szklarskiej Porębie- OPIEKUN GOŚCI

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/02/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat

Firma zarządzająca krótkoterminowym wynajmem apartamentów w największych miastach Polski, poszukuje osoby do pracy w Szklarskiej Porębie na stanowisku - OPIEKUN GOŚCI.

Zakres obowiązków:

1. Kompleksowa obsługa gości, w szczególności:

- bezpośrednia obsługa gości, telefoniczna, mailowa,

- przyjmowanie i witanie gości, wydawanie kluczy, bezpośredni kontakt z gościem i pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów związanych z pobytem gościa w apartamencie,

- budowanie pozytywnych relacji i zapewnianie gościom komfortowego pobytu,

- przygotowanie apartamentów do wynajmu zadbanie o porządek, funkcjonalność i sprawność wszystkich urządzeń w apartamencie, nadzór firmy sprzątającej, pralni, wymiany pościeli dla gości,

- obsługa systemów, portali rezerwacyjnych, - rozliczanie gości: obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,

- współpraca z działem finansowo-administracyjnym zlokalizowanym w biurze Spółki.

Oferujemy:stałe wynagrodzenie+zmienne, różnorodność zadań oraz ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznym środowisko, w rozwijającej się firmie oraz wsparcie zespołu. Od kandydatów oczekujemy: wysokiej kultury osobistej, umiejętności komunikacyjnych, dobrej organizacji pracy, dyspozycyjności. Prosimy o przesyłanie CV (w cv proszę zawrzeć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych).

biuro(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2017
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Szklarska Poręba