PILNIE!! Osoby do sprzątania apartamentów - BORNHOLM!
Praca sezonowa w Danii na wyspie Bornholm, sprzątanie pokoi w hotelu apartamentowym. Praca dla osób sumiennych, doświadczonych, z wysoką kulturą osobistą. Szczegóły: +48 731 944 399Strona ośrodka: https://bornholmpanorama.com/

Pomoc Kuchenna

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/05/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Wymagania:

- dobra organizacja pracy własnej, w tym umiejętność pracy pod presją czasu

- uczciwość, sumienność, dbałość o szczegóły, praca wg wyznaczonych standardów

- dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy i święta

- umiejętność pracy indywidualnej jak i zespołowej

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w obiektach hotelowych

- aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid)

Zakres obowiązków:

- obsługa zmywaka

- dbanie o czystość w kuchni i porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i prestiżowej firmie, pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- motywacyjne wynagrodzenie oraz uczestnictwo w hotelowym planie premiowym

alicja(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 02-2018