Dodaj ogłoszenie
Recepcjonistę/Recepcjonistkę zatrudni Hotel *** Ramka na Smochowicach z Poznan, zobacz zdjęcie
Recepcjonistę/Recepcjonistkę zatrudni Hotel *** Ramka na Smochowicach
Hotel o ugruntowanej pozycji na runku poszukuje kandydata na stanowisko: RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA Charakterystyka stanowiska: • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych • przyjmowanie rezerwacji, meldowanie oraz wymeldowanie gości • przygotowanie rozliczeń pobytów oraz wystawianie odpowiednich dokumentów sprzedażowych • 12 godzinny system zmianowy • ...
Kierownik Recepcji z Poznan, zobacz zdjęcie
Kierownik Recepcji
Centrum sportu i rozrywki fairPlayce - Poznań / Naramowice poszukuje Kierownika Recepcji.Kierownik Recepcji będzie odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie i nadzór nad funkcjonowaniem recepcji, aby zapewnić uprzejmą, skuteczną i bezproblemową obsługę gości Hotelu, Centrum Sportu i Restauracji.Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego ...
Recepcja hotelu w centrum, 15-16,5 pln/h netto | Studenci z Poznan, zobacz zdjęcie
Recepcja hotelu w centrum, 15-16,5 pln/h netto | Studenci
Praca polega na obsłudze gościa obiektu (osobiście, telefonicznie, mailowo), zameldowaniu i wymeldowaniu, wystawianiu paragonów i faktur, obsłudze systemu rezerwacyjnego firmy.Wymiar czasu pracy: 160 h w miesiącach wakacyjnych (do dogadania)Oferujemy:wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny, w sumie ok. 15-16,6 pln/h nettozmianowy system pracy (jedna zmiana: 7-10h) – staramy się dopasować do ...
Praca na recepcji w hotelu FIGA, Plewiska, godziny nocne 21:30-9:30 z Poznan, zobacz zdjęcie
Praca na recepcji w hotelu FIGA, Plewiska, godziny nocne 21:30-9:30
Praca na recepcji w hotelu Figa w Plewiskach (ul Grunwaldzka 512)więcej informacji pod nr tel 601-174- 749Zapraszamy do współpracy osoby komunikatywne, dyspozycyjne również w weekendy.
Więcej ogłoszeń

Recepcjonistka aparthotel - praca Poznań 3200 PLN

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 20/05/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Recepcjonistka/Recepcjonista w hotelu** w Poznaniu

nr ref. AMES11/H/2018

Firma z 12-letnim doświadczeniem w branży noclegowej w Poznaniu, poszukuje Pracownika na stanowisko Recepcjonista/Recepcjonistka.

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa recepcji i programu rezerwacyjnego (meldowanie i wymeldowywanie Gości, obsługa płatności, wystawianie faktur, przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji oraz płatności,

- współpraca z działem technicznym oraz housekeeping, jak również sprawne delegowanie zadań w tych działach,

- udzielanie informacji Gościom o usługach hotelowych,
- sporządzanie raportów kasowych, sprzedażowych, statystycznych,
- prowadzenie korespondencji firmowej w języku polskim i angielskim,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

- reagowanie na bieżące potrzeby gości,

- zapewnienie jak najlepszej obsługi Gości hotelowych zgodnie z obowiązującymi standardami,

- inne prace wynikające z pełnionej pracy.

Wymagania:

Poszukujemy osoby:

- gościnnej i miłej, pełnej optymizmu w codziennej pracy,

- umiejącej posługiwać się językiem angielskim w stopniu przynajmniej umożliwiającym codzienną komunikację,
- odpowiedzialnej,

- zdyscyplinowanej w zachowaniu czystości i higieny pracy,

- gotowej pracować w zespole podobnych, zaangażowanych ludzi ,

- z ciekawą osobowością,

- skrupulatnej i sumiennej w wykonywaniu powierzonych zadań,
- komunikatywnej,

- potrafiącej przekuwać swą pracę w pasję,
- z miłą aparycją i wysoką kulturą osobistą,
- dyspozycyjną,

- z bardzo dobrą organizacją pracy własnej,
- uczciwą,

- zorientowaną na jakość obsługi klienta,

- ze znajomością obsługi komputera.

Jeśli spełniasz nasze wymagania to z radością powitamy Cię W NASZYM ZESPOLE!

Zapraszamy kandydatów w każdym wieku!

Ponad wykształcenie kierunkowe i na przykład wiek, bardziej cenimy sobie chęć i zaangażowanie Kandydata w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę pracy,

- elastyczność w tworzeniu grafiku pracy, mieszczącym się jednak w minimalnym czasie pracy miesięcznej,

- interesującą, dynamiczną pracę, pełną wyzwań,

- pracę w zgranym i pomocnym zespole,

- pracę na umowę zlecenie,

- długotrwałą współpracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz numerem referencyjnym.

Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AmeSys z siedzibą w Poznaniu, ul. Bukowska 127a.
Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem”.