Recepcjonista w hotelu 4* na Kazimierzu Z DOŚWIADCZENIEM

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Poszukiwany jest recepcjonista/tka do hotelu 4**** w Krakowie na Kazimierzu

TWOJE ZADANIA:

  • zameldowanie, wymeldowanie oraz rozliczenie Gości
  • robienie raportów nocnych, obsługa terminalu oraz kasy fiskalnej, ogarniecie mailów oraz telefonów
  • obsługa portali rezerwacyjnych, takich jak: booking, expedia, hotelbeds
  • witanie Gości oraz pomóc z rezerwacjami wycieczek
  • przydzielanie pokoi i przygotowywanie dokumentacji pobytu Gości w hotelu
  • zmiany 07:00 do 19:00 oraz 19:00 do 07:00 również weekendy
OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
  • doświadczenie w branży hotelarskiej - KONIECZNE, cv bez doświadczenia nie będą rozpatrywane
  • minimum dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem),
  • wysokiej kultury osobistej
  • znajomość portali rezerwacyjnych
OFERUJEMY:
  • stabilną pracę na podstawie umowy zlecenia na początek - później umowa o pracę
  • śniadanie pracownicze
  • prowizję za sprzedane wycieczki
  • praca w młodym zespole
Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem szablonu na GUMTREE
Hotel(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2011