Pracownik działu technicznego/konserwator

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania02/10/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Nowo otwarty H15 Palace Hotel w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik działu technicznego/konserwator.

Opis stanowiska/zakres obowiązków:

• monitorowanie stanu technicznego obiektu

• konserwacja poszczególnych elementów budynku

• naprawa bieżących usterek technicznych, instalacyjnych i budowlanych

• kontakt z zewnętrznymi firmami serwisowymi

• współpraca z innymi działami hotelu

Wymagania:

· doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

· ogólna wiedza na temat funkcjonowania instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, grzewczej oraz wentylacji i klimatyzacji.

• posiadanie uprawnień SEP

· orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy na wysokości

• dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

• zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy

Dodatkowo mile widziane:

· znajomość technologii basenowej

· znajomość zintegrowanego systemu zarządzania budynkiem

· prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie

· interesującą pracę pełną wyzwań

· możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji, prosimy o przesłanie CV na adres:

career@h15jana.com

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami