Dodaj ogłoszenie

Recepcjonista/Recepcjonistka w Hotelu ***

Dodaj takie ogłoszenie!
Opis oferty pracy:

Praca na stanowisku recepcjonisty hotelowego.
Jeśli jesteś sympatyczna/y, komunikatywna/y i odpowiedzialna/y ta praca jest dla Ciebie.

Obowiązki:
- przyjmowanie rezerwacji
- zameldowanie/wymeldowanie gości
- rozliczanie, wystawianie faktur VAT
- prowadzenie aktywnej sprzedaży
- obsługa gościa na wysokim poziomie
- prowadzenie dokumentacji recepcji

Oczekujemy serdecznego podejścia do naszych Gości, podstawowej znajomości języka obcego, umiejętności obsługi komputera oraz bardzo dobrej organizacji pracy. Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem.

Oferujemy przeszkolenie, możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia w pracy z klientem w zgranym i kreatywnym zespole.

Praca na cały etat. Elastyczny grafik, który nie koliduje z zajęciami studentów zaocznych. Praca zmianowa w godzinach 7-19 oraz 19-7.

Wykorzystaj szansę,dołącz do Nas. Czekamy na Twoje CV!