Hotel Batory Szczawnica kelner ,kelnerka

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/10/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Hotel Batory *** to stworzony blisko 150 lat temu, przez propagatora zdrowego stylu życia
i pienińskiej kultury – Józefa Szalaya.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Kelner/Kelnerka

Osoba zatrudniona na podanym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę gości w trakcie imprez okolicznościowych, a także za obsługę klientów a'la carte w hotelowej restauracji.

Wymagania:
  • wysoka kultura osobista,
  • schludna aparycja,
  • umiejętność pracy z klientem,
  • mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej , możliwość zakwaterowania.
Opis stanowiska:
  • Zakres obowiązków: obsługa klientów czyli przyjmowanie zamówień i ich wydawanie, przygotowywanie napojów zimnych i gorących, obsługa kasy fiskalnej i terminala, drobne prace porządkowe i sprzątanie baru.
  • Wymagania: umiejętność pracy w zespole, punktualność, higiena osobista i utrzymanie porządku wokół siebie, komunikatywność i pozytywna aparycja, doświadczenie mile widziane ale nie jest wymagane.
Benefity:
  • umowę o pracę + wyżywienie (jeden posiłek obiadowy) + możliwość zakwaterowania,
  • umowa zlecenie lub umowa o pracę.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RO