Specjalista/tka działu Sprzedaży
Firma z branży turystycznej, sektor transportu lotniczego (czartery) poszukuje osoby do pracy w biurze Stanowisko: Specjalista/tka działu Sprzedaży Wymagania: - wykształcenie wyższe - min. 2-letnie doświadczenie w branży turystycznej lub w sektorze transportu lotniczego, czarterów - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - zdolności organi ...

Pracownik w Dziale Czarterów

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania09/10/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Firma działająca w branży turystycznej, w sektorze transportu lotniczego poszukuje kandydata na stanowisko: Pracownik w Dziale Czarterów

Zakres obowiązków:

tworzenie i aktualizacja list pasażerskich,

potwierdzanie rozkładów przelotów,

koordynowanie zmian oraz opóźnień na rejsach,

kontakt telefoniczny i mailowy z przewoźnikami lotniczymi oraz z biurami podróży,

pełnienie dyżurów telefonicznych zgodnie z grafikiem,

koordynowanie/asysta przy odprawie pasażerskiej na lotnisku,

sporządzanie raportów z rejsów.

Niezbędne predyspozycje:

wykształcenie wyższe,

bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

2-letnie doświadczenie w branży turystycznej lub w sektorze transportu lotniczego (czartery) mile widziane,

dobra znajomość obsługi komputera (MS Excel i MS Outlook),

umiejętność pracy pod presją czasu,

dokładność i dbanie o szczegóły,

umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy :

ciekawą i dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku,

możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

stabilne warunki zatrudnienia,

pracę w przyjaznym zespole.