Project manager w biurze podróży

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania02/10/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Biuro podróży Sky Dreams poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu w biurze w Poznaniu.

Jeśli szukasz ciekawej pracy a poniższe cechy Cię charakteryzują wyślij nam swoje CV.

  • Inicjatywa, kreatywność i samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność sztuki prezentacji i negocjacji
  • Wysoka kultura osobista, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży turystycznej
  • Licencja / doświadczenie w pilotowaniu wycieczek
  • Znajomość branży MICE
  • Znajomość geografii turystycznej świata
  • Znajomość programów graficznych typu CANVA i obsługa Social mediów
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji

Opis stanowiska:

Odpowiedzialność za przygotowanie i realizację projektów w zakresie wyjazdów incentive: motywacyjnych, integracyjnych, konferencyjnych oraz nurkowych i narciarskich w Polsce i za granicą. Samodzielne stanowisko, dające możliwość realizacji swoich pasji i wyzwań zawodowych

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zachęcamy do przesyłania CV ze zdjęciem. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)"

Anna(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2016