KRAKÓW - renomowane Biuro Podróży zatrudni SPECJALISTĘ d/s TURYSTYKI z doświadczeniem min. 3 lata
Biuro Podróży w Krakowie - lokalizacja blisko centrum zatrudni ambitną osobę z doświadczeniem w AGENCYJNYM biurze podróży minimum 3 lata. WYMAGANIA: - znajomość geografii świata i regionów turystycznych - znajomość systemów rezerwacyjnych i doświadczenie w sprzedaży wiodących touroperatorów- znajomość hoteli - znajomość popularnych destynacji turystycznych - dyspozycyjność i samodzielność ...
Poszukuję wychowawców półkolonii zimowych 2021
Poszukujemy energicznych i odpowiedzialnych wychowawców półkolonii podczas ferii zimowych 2021.Miejsce pracy: KrakówTermin: 4.01-8.01 oraz 11.01-15.01Opis stanowiska: Wychowawca półkolonii w grupie 12 uczestników w wieku 6-9 lat i 10-13 lat. Podczas ferii zimowych 2021. Praca przez 2 turnusy, w przedziale czasowym od 7-17. Grafik ustalamy wcześniejObowiązki wychowawcy: -opieka nad uczestnikami pó ...

Oltravel nowoczesna turystyka - specjalista ds. sprzedaży i obsługi

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Krakowski oddział biura Oltravel, zajmującego się wynajmem oraz sprzedażą cyfrowych systemów bezprzewodowej komunikacji, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: specjalista ds. sprzedaży i obsługi.

Zadania:

  • aktywna sprzedaż i prezentacja oferty,
  • rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi,
  • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych,
  • realizowanie i raportowanie założonego planu sprzedaży,
  • analiza rynku i działań konkurencji,
  • bieżąca obsługa urządzeń (przygotowanie sprzętu do sprzedaży i wypożyczeń).

Jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w sprzedaży,
  • znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne (nawiązywania i utrzymywanie relacji) oraz kompetencje komunikacyjne (umiejętność uważnego słuchania, negocjacji, rozwiązywania konfliktów),
  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie z dziedziny marketingu),
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych języków obcych),
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych na obszarze działania firmy,
  • samodzielność i umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy,
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • zdolność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • pracę w młodym, życzliwym zespole.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: biuro@oltravel.pl

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lidia(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 01-2018