Asystentka/Higienistka Stomatologiczna 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/01/2021
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPół etatu
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT w Warszawie zatrudni Asystentkę/Higienistkę Stomatologiczną z minimum 2-letnim doświadczeniem w pracy w zawodzie oraz umiejętnością pracy na "4 ręce".

Proponujemy zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie, pełny wymiar pracy lub 1/2 etatu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e mail podany w ogłoszeniu.

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ODENT sp. z o.o. dla potrzeb procesu rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r.o ochronie danych osobowych/ Dz. Ustaw z 2018 poz.1000/ oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowychi i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE /RODO/.


Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Żoliborz
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Lekarz stomatolog
Klinika stomatologiczna w Izabelinie 3 km od Warszawy (Żoliborza, Bemowa ), nawiąże współpracę z lekarzem stomatologiem. Zapewniamy spokojną pracę w gronie lekarzy z wieloletnim doświadczeniem oraz stały rozwój umiejętności dzięki zawansowanym technologiom stosowanym w klinice. kontakt 603663891 lub stomatologizabelin&gmail.com