DENTYSTĘ ZATRUDNI PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA Z SIEDZIBĄ W ZĄBKACH KOŁO WARSZAWY
Prywatna Przychodnia Stomatologiczna z siedzibą w Ząbkach koło Warszawy zatrudni lekarza dentystę. Gwarantujemy szeroką bazę pacjentów i miłą atmosferę w pracy.

Asystent Dietetyka

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania20/08/2020
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Naturhouse Sp. z o.o. - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki, poszukuje do Centrum Dietetycznego w Ząbkach osoby do pracy na stanowisku:

Asystentka Dietetyka

Opis stanowiska:
• profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy Naturhouse
• nawiązywanie kontaktów oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientem
• zarządzanie kalendarzem wizyt klientów
• sprzedaż suplementów diety
• współpraca z dietetykiem
• administrowanie centrum dietetycznym
• aktywne promowanie centrum dietetycznego na rynku lokalnym
• uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse.

Wymagania:
• wykształcenie: min. średnie mile widziane wyższe
• wysoka kultura osobista
• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
• dobra organizacja pracy własnej
• zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
• odpowiedzialność, dokładność
• dyspozycyjność
• silna motywacja do pracy
• doświadczenie w handlu i obsłudze klienta (obsługa kasy fiskalnej i terminala)
• sprawna obsługa komputera (Office, Facebook).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o stałą podstawę + premię
  • możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu
  • szkolenia na koszt firmy
  • praca w tygodniu od poniedziałku do piątku
  • satysfakcja z wykonywanej pracy
  • miła atmosfera w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny w formacie pdf. zatytułowanym imieniem i nazwiskiem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzury:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

iimm(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 02-2014