Dodaj ogłoszenie

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 10/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pół etatu
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

CENTRUM FIZJOTERAPII I TRENINGU PERSONALNEGO FIZJOSPORTMED jedna z największych placówek we Wrocławiu świadcząca usługi z zakresu medycyny, rehabilitacji i sportu zatrudni: Rejestratorkę medyczną.

Mile widziani studenci.

Zakres Obowiązków:

– dbanie o odpowiedni wizerunek placówki,

– udzielanie pełnej i rzetelnej informacji na temat usług świadczonych przez pracodawcę oraz zasad funkcjonowania placówki,

– rejestracja pacjentów, klientów do poszczególnych lekarzy, specjalistów, trenerów przyjmowanie zgłoszeń telefonicznie, osobiście, mailowo,

– prowadzenie prawidłowych kalendarzy rejestracji, informowanie pacjentów o zmianach w terminarzach lekarzy, specjalistów.

– informowanie lekarzy, specjalistów, trenerów o odwołanych wizytach,

– prowadzenie ewidencji wykonanych usług medycznych, specjalistycznych.

– przywitanie pacjentów przychodzących na wizytę, wydanie odpowiednich kart, numerów itp. oraz przekazania niezbędnych informacji osobą korzystających z usług placówki,

– skrupulatne prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów placówki,

– utrzymywanie porządku w dokumentach placówki, segregacja i archiwizacja tych dokumentów,

– przyjmowanie dostarczanej przez pacjenta dokumentacji medycznej, jej odpowiednie opisywanie i dołączanie do kart pacjentów,

– przyjmowanie dostarczanych przez pacjenta preparatów do badań, opisywanie tych preparatów i przekazywanie właściwym jednostkom,

– wydawanie wyników badań pacjentom,

– wystawianie zaświadczeń dotyczących np. przebytej rehabilitacji,

– przygotowywanie okresowych zestawień, sprawozdań i innych raportów niezbędnych dla funkcjonowania placówki,

– współpraca z innymi pracownikami placówki w celu świadczenia najwyższej jakości usług,

– wystawianie faktur za świadczone usługi, przyjmowanie płatności,

– obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych, prowadzenie zestawień i archiwizacja dokumentów dotyczących płatności,

– przestrzeganie wewnętrznych regulaminów placówki,

– Informowanie przełożonych o wszystkich nieprawidłowość w funkcjonowaniu placówki.

– Zamawianie, zakup produktów, zgodnie z zapotrzebowaniem, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania placówki.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,

- b.dobra obsługa komputera,znajomość pakietu Ms Office,

- umiejętność obsługi kasy fiskalnej, terminala płatniczego,

- skrupulatność, sumienność, dokładność,

- pozytywne nastawienie, prezencja.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w systemie zmianowym 8-12, 16-20

- pakiet sportowy

CV proszę przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@fizjosportmed.pl

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Wrocław
Popularne