Fizjoterapeuta - Warszawa Ursus 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/05/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Zależy Ci na stabilnej pracy w nowoczesnej placówce medycznej? Chcesz zdobywać doświadczenie i podnosić kwalifikacje w zgranym zespole?

Jeśli tak, to zgłoś się do Przychodni Amodent - wiodącego świadczeniodawcy w Warszawie Ursus, Piastowie i okolicach!

Przychodnia Amodent działa na rynku usług medycznych od 2003 roku. W czterech lokalizacjach zatrudnionych jest ponad 140 osób z wykształceniem medycznym, w tym: lekarze, lekarze dentyści, pielęgniarki, położne, fizjoterapeuci, asystentki i higienistki stomatologiczne. Stawia to nas na pozycji jednego z największych lokalnych pracodawców w branży usług zdrowotnych. Naszym pracownikom oferujemy stabilną pracę w dobrze prosperujących przychodniach, które zdobyły już swoją renomę i markę, na wysokiej jakości sprzęcie medycznym przy zachowaniu wysokich standardów i kultury pracy.

Obecnie do naszych zespołów w Warszawie Ursus poszukujemy:

FIZJOTERAPEUTY

Do Twoich obowiązków będzie należało:

· przyjmowanie Pacjentów podczas wizyt ambulatoryjnych i domowych

· prowadzenie dokumentacji medycznej

· wprowadzanie danych i praca na systemach informatycznych Przychodni i Narodowego Funduszu Zdrowia

· przygotowywanie sprawozdań, zestawień i rozliczeń

· prowadzenie sprzedaży artykułów rehabilitacyjnych

Musisz spełniać następujące kryteria:

· Wykształcenie kierunkowe na poziomie licencjata lub magistra

· Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty

· Co najmniej 3-miesięczne doświadczenie w pracy z Pacjentem

· Mile widziane ukończone dodatkowe kursy i szkolenia

Dlaczego warto z nami pracować:

Świadczymy usługi w ramach zawartych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Realizujemy przez to misję pomocy wszystkim pacjentom, którzy potrzebują rzetelnej opieki medycznej. Dla Ciebie oznacza to możliwość zdobycia doświadczenia dzięki intensywnej pracy - grafiki przyjęć są pełne, liczą się tylko Twoje chęci.

Zatrudniamy pracowników długoterminowo i zależy nam na ich zadowoleniu. Dajemy możliwość indywidualnego dostosowania formy zatrudnienia (umowa zlecenie, o pracę lub w ramach działalności gospodarczej, pełny/niepełny etat) i harmonogramu pracy, ponieważ wiemy, że nasi pracownicy dokształcają się, kończą specjalizację lub pracują w warszawskich szpitalach i klinikach.

Działamy lokalnie i najchętniej lokalnie też zatrudniamy. Wierzymy, że lepiej pracować (a po pracy odpoczywać) niż stać w korkach. Dlatego szczególnie zapraszamy kandydatów z naszych okolic!

Jakiego wynagrodzenia możesz się spodziewać:

Oferujemy rynkowe stawki wynagrodzenia w oparciu o godziny pracy lub wykonane usługi oraz prowizję za pacjentów przyjmowanych w ramach wizyt komercyjnych (odpłatnych). Twoja pozycja negocjacyjna zależy w decydującym stopniu od kwalifikacji i posiadanego doświadczenia.

Rozliczanie jest prowadzone bez opóźnień, w przejrzysty sposób w oparciu o system informatyczny.

Wynagrodzenie obejmuje również okresowe premie, dodatki funkcyjne i podwyżki za staż pracy.

Jak do nas dołączyć:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia - CV - poprzez portal internetowy lub na adres e-mail: praca@amodent.pl. W tytule zgłoszenia prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy.

Prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej firmy spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Warszawa, ul. Skoroszewska 7
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Asystentka stomatologiczna - Ursus
Klinika stomatologiczna w Ursusie (osiedle Skorosze) zatrudni asystentkę stomatologiczną.Proszę o kontakt na numer 608 359 769 lub adres poczty elektronicznej.