Asystentka stomatologiczna - Warszawa Ursus 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/05/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Zależy Ci na stabilnej pracy w zgranym zespole? Chcesz się rozwijać i asystować specjalistom z wielu dziedzin stomatologii?

Jeśli tak, to zgłoś się do Przychodni Amodent - wiodącego świadczeniodawcy w Warszawie Ursus, Piastowie i okolicach!

Przychodnia Amodent działa na rynku usług medycznych od 2003 roku. W czterech lokalizacjach zatrudnionych jest ponad 140 osób z wykształceniem medycznym, w tym: lekarze, lekarze dentyści, pielęgniarki, położne, fizjoterapeuci, asystentki i higienistki stomatologiczne. Stawia to nas na pozycji jednego z największych lokalnych pracodawców w branży usług zdrowotnych. Naszym pracownikom oferujemy stabilną pracę w dobrze prosperujących przychodniach, które zdobyły już swoją renomę i markę, na wysokiej jakości sprzęcie medycznym przy zachowaniu wysokich standardów i kultury pracy.

Obecnie do naszego zespołu w Warszawie Ursus poszukujemy:

ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ

Do Twoich obowiązków będzie należało:

· zapisywanie Pacjentów na wizyty

· asystowanie lekarzom stomatologom w trakcie wykonywanych zabiegów

· dbanie o czystość i porządek w gabinecie stomatologicznym przed, w trakcie i po przyjęciu pacjentów

· dezynfekowanie gabinetu i sterylizacja narzędzi wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji

· zarządzanie magazynem stomatologicznym - monitorowanie zużycia i stanu materiałów

Będziemy od Ciebie oczekiwać:

· Wysokiej kultury osobistej i nastawienia na pracę zespołową

· Sumienności i solidności w wykonywaniu swoich obowiązków

· Samodzielności i inicjatywy w rozwiązywaniu bieżących problemów

· Mile widziane ukończone dodatkowe kursy i szkolenia

Dlaczego warto z nami pracować:

Świadczymy usługi zarówno komercyjne, jak i w ramach zawartych kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Realizujemy przez to misję pomocy wszystkim pacjentom, którzy potrzebują rzetelnej opieki medycznej. Dla Ciebie oznacza to możliwość zdobycia doświadczenia dzięki intensywnej pracy - grafiki przyjęć są pełne, liczą się tylko Twoje chęci. Zatrudniamy pracowników długoterminowo i zależy nam na ich zadowoleniu. Dajemy możliwość indywidualnego dostosowania formy zatrudnienia (umowa zlecenie, o pracę lub w ramach działalności gospodarczej, pełny/niepełny etat) i harmonogramu pracy, ponieważ wiemy, że nasi pracownicy dokształcają się, kończą specjalizację lub pracują w warszawskich szpitalach i klinikach.Działamy lokalnie i najchętniej lokalnie też zatrudniamy. Wierzymy, że lepiej pracować (a po pracy odpoczywać) niż stać w korkach. Dlatego szczególnie zapraszamy kandydatów z naszych okolic!

Jakiego wynagrodzenia możesz się spodziewać:

Oferujemy rynkowe stawki wynagrodzenia. Twoja pozycja negocjacyjna zależy w decydującym stopniu od kwalifikacji i posiadanego doświadczenia. Rozliczanie jest prowadzone bez opóźnień, w przejrzysty sposób w oparciu o system informatyczny. Wynagrodzenie obejmuje również okresowe premie, dodatki funkcyjne i podwyżki za staż pracy.

Jak do nas dołączyć:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia - CV - poprzez portal internetowy lub na adres e-mail: praca@amodent.pl. W tytule zgłoszenia prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy. Prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej firmy spod adresu, którego zgoda dotyczy.


Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Wola
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Recepcjonistka/asystentka stomatologiczna
Przychodnia stomatologiczna w Ursusie (osiedle Skorosze) zatrudni recepcjonistkę/asystentkę stomatologiczną.Prosimy o kontakt telefoniczny: 608 359 769 lub mailowy.
PSYCHIATRA DZIECIĘCY z Ursus, zobacz zdjęcie
PSYCHIATRA DZIECIĘCY
Niepubliczna Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna i Centrum Terapii Rodziny Mali i Duzi, pilnie poszukuje do współpracy do swojej placówki na Włochach i Ursusie: PSYCHIATRY DZIECIĘCEGO (także w trakcie stażu )Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy finansowej, pełną pomoc ze storny zespołu poradnii, komfortowe warunki pracy, całkowicie dowolne/elastyczne godziny pracy. Zapras ...
Manager do kliniki dentystycznej z Ursus, zobacz zdjęcie
Manager do kliniki dentystycznej
Nova Estetica to nowoczesna klinika dentystyczna, która z sukcesem leczy pacjentów już od 10 lat.W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Managera.Do Twoich codziennych zadań będzie należeć:- zarządzanie zespołem kliniki, planowanie i organizowanie jego pracy- rekrutacja nowych lekarzy, asystentek i pracowników administracyjnych- wdrażanie i prowadzenie akcji marketin ...
Rejestratorka medyczna, recepcjonistka, Ursus z Ursus, zobacz zdjęcie
Rejestratorka medyczna, recepcjonistka, Ursus
Poszukujemy rejestratorki medycznej w prywatnym centrum rehabilitacji w URSUSIE - pół etatu ok 80h, początkowo umowa zlecenie na okresie próbnym.www.osteomedis.pl Praca zmianowa ( pon-pt: 8-14 lub 14-20) w jedną sobotę 8-13W tym wymiarze tj. 3x w tygodniu PRACA 09.2020Zakres obowiązków:-zapisywanie pacjentów na zabiegi-odbieranie telefonów i poczty elektronicznej-prowadzenie dokumentacji medycznej ...
Więcej ogłoszeń