ASYSTA STOMATOLOGICZNA - PRACA NA 4 RĘCE  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/01/2021
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyKontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Czy w pracy poszukujesz przyjaznej atmosfery i nowych wyzwań? Spróbuj swoich sił wspólnie z zespołem zaangażowanych asystentek i higienistek pracujących z doświadczonymi lekarzami stomatologami.

Już od 10 lat tworzymy nowoczesną, warszawską klinikę dentystyczną, w której pacjent otrzymuje kompleksową opiekę i wsparcie na najwyższym poziomie. W Nova Estetica posiadamy 5 gabinetów stomatologicznych, zatrudniamy kilkunastu lekarzy – ekspertów z różnych dziedzin nowoczesnej stomatologii.

Aktualnie, w związku z naszym rozwojem, poszukujemy ASYSTENTKI stomatologicznej. Wiemy jak ważne jest skupienie na swoich zadaniach. Dlatego gwarantujemy Ci „czystą” pracę asystentki, bez obowiązków recepcji oraz sprzątania. Dodatkowo będziesz miała możliwość pracy z lekarzem w trybie na 4 ręce, jednym na raz.

Sprawdź 7 rzeczy, które pozwolą Ci czerpać satysfakcję z pracy w Klinice Dentystycznej Nova Estetica:

1. zatrudnienie w pełnym i stałym wymiarze godzin

2. pracę w klinice obecnej w branży już 10 lat

3. dobrą atmosferę, wsparcie zespołu, przeszkolenie (każdy kiedyś zaczynał:)

4. atrakcyjne wynagrodzenie

5. pracę w trybie zmianowym w oparciu o grafik uwzględniający Twoje potrzeby

6. czynną asystę z lekarzem na 4 ręce przy różnych zabiegach stomatologicznych

7. możliwość rozwoju zawodowego

Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy osoby pozytywnie nastawionej do życia, która potrafi zaangażować się w swoją pracę i chce rozwijać swoje umiejętności zawodowe. Warunkiem niezbędnym w rekrutacji jest :

  • minimalne doświadczenie w pracy przy fotelu stomatologicznym ( praktyki też się liczą )
  • dyspozycyjność ( praca zmianowa)

Docenimy, jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na cztery ręce i ukończoną szkołę dla asystentek. Jeśli dużo się uśmiechasz i praca z ludźmi daje Ci najwięcej satysfakcji, serdecznie do nas zapraszamy!

Czekamy na Twoje CV wraz ze zdjęciem i opisem doświadczenia.

Jeśli chcesz nas poznać bardziej – odwiedź naszą stronę internetową TUTAJ (https://novaestetica.pl/)

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Klinika Dentystyczna Nova Estetica, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu.


Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Ursus
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Asystentka stomatologiczna
Nowoczesna przychodnia stomatologiczna w Ursusie (osiedle Skorosze) zatrudni asystentkę stomatologiczną.Prosimy o kontakt pocztą elektroniczną lub telefoniczny - 608 359 769.
Asystentka stomatologiczna - Warszawa Ursus z Ursus, zobacz zdjęcie
Asystentka stomatologiczna - Warszawa Ursus
Zależy Ci na stabilnej pracy w zgranym zespole? Chcesz się rozwijać i asystować specjalistom z wielu dziedzin stomatologii?Jeśli tak, to zgłoś się do Przychodni Amodent - wiodącego świadczeniodawcy w Warszawie Ursus, Piastowie i okolicach!Przychodnia Amodent działa na rynku usług medycznych od 2003 roku. W czterech lokalizacjach zatrudnionych jest ponad 140 osób z wykształceniem medycznym, w tym: ...
Praca dla fizjoterapeuty, FIZJOTERAPEUTA z Ursus, zobacz zdjęcie
Praca dla fizjoterapeuty, FIZJOTERAPEUTA
Osteomedis- Centrum Rehabilitacji poszukuje:-FIZJOTERAPEUTY 5x w tygodniu w systemie zmianowym 8-14 a także 14-20 (6h dziennie)-praca z dorosłymi oraz dziećmi (zabiegi terapeutyczne przy stole, sala gimnastyczna, fizykoterapia)- wynagrodzenie= stała stawka godzinowa + prowizja od poszczególnych zabiegów -Praca od stycznia lub lutego 2021Wymagania:-Własna działalność gospodarcza-Dyplom uko ...