Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnimy techników farmacji.
Zatrudnimy techników farmacji w Skale ,Słomnikach i Iwanowicach w rodzinnej sieci Aptek. Gwarantujemy stałość zatrudnienia, godziwe wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy,możliwości rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole i miłą atmosfera pracy.Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerami 509-374-763 / 509-374-762 .
Zatrudnimy FARMACEUTÓW w SKALE i SŁOMNIKACH
Zatrudnimy techników farmacji w Skale i Słomnikach w rodzinnej sieci Aptek. Gwarantujemy stałość zatrudnienia, godziwe wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy,możliwości rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole i miłą atmosfera pracy.Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerami 509-374-763 / 509-374-762 .
Apteka niesieciowa w okolicy Proszowic, zatrudni magistra farmacji i technika farmaceutycznego.
Apteka niesieciowa w okolicy Proszowic, zatrudni magistra farmacji i technika farmaceutycznego.Oferujemy pracę w stabilnej firmie i przyjaznej atmosferze w aptece niesieciowej w oparciu o umowę, o pracę.Cv na adres email b_nowak@interia.plkontakt tel. po godz. 15 00tel. 502 602 035

Apteka zatrudni

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 15/04/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
Rodzinna sieć Aptek zatrudni Kierownika i Technika Farmacji do swojej apteki znajdującej się w Słomnikach (ok. 20 km od Krakowa). Na część lub cały etat. Chętnych zapraszamy o kontakt pod nr 501241709.