Dodaj ogłoszenie

RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH-KIEROWCÓW, Falck Medycyna, Żyrardów (40 km od Rawy Maz.), woj. mazowieckie

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 18/07/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie
FALCK MEDYCYNA jest dostawcą usług ratownictwa medycznego w Polsce oraz podmiotem zapewniającym opiekę medyczną osobom prywatnym, firmom i instytucjom publicznym.
Na terenie całego kraju Falck posiada 66 stacje pogotowia ratunkowego, 140 nowoczesnych ambulansów i 31 placówek medycznych. Zatrudniając 3000 osób, Falck zapewnia usługi dla ponad 2,5 miliona osób.

Do współpracy w ramach stacji pogotowia w Żyrardowie (40 km od Rawy Maz.) w woj. mazowieckim

poszukujemy:

RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH/KIEROWCÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Ocena stanu zdrowia poszkodowanych na miejscu zdarzenia,
• Udzielanie świadczeń medycznych potrzebującym,
• Prowadzenie dokumentacji medycznej.

WYMAGANIA:

• Dyplom ratownika medycznego,
• Wykształcenie średnie lub wyższe medyczne (w tym licencjat),
• Doświadczenie w pracy w Zespołach Ratownictwa Medycznego lub SOR/ Izba Przyjęć – mile widziane
• Umiejętność korzystania z narzędzi i sprzętu medycznego potrzebnego do udzielenia pomocy chorym,
• Mile widziane uprawnienia do prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych i znajomość topografii obsługiwanych terenów.

OFERUJEMY:

• Pracę w międzynarodowej firmie z przyjaznym środowiskiem pracy i kulturą organizacyjną opartą na wartościach i relacjach,
• Stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt w dużym wymiarze godzin,
• Możliwość szkoleń i rozwoju,
• kartę sportową i prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach,
• Niezbędne narzędzia pracy.

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
96-100 Skierniewice, Polska