Ratownik Medyczny - Poznań

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania29/09/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPół etatu
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Centrum Medyczne Damiana nawiąże współpracę z osobami na stanowisku:

Ratownik Medyczny

miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • wykonywanie wymazów do badań laboratoryjnych.

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:

  • doświadczenie zawodowe w pobieraniu wymazów u dorosłych.

Oferujemy:

  • duży wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • elastyczny czas pracy, który pozwoli na realizację innych aktywności;
  • niezbędny sprzęt ochrony indywidualnej.

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV bezpośrednio na adres mailowy: rekrutacja@damian.pl

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Poznań