Dodaj ogłoszenie

Dietetyk Catering Dietetyczny

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 06/01/2019
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
Profesjonalny catering dietetyczny zatrudni Dietetyka Klinicznego

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa klienta,przyjmowanie zamówień, udzielanie informacji
  • konsultacje dietetyczne w gabinecie
  • obsługa programu dietetycznego
  • opracowywanie - wprowadzanie nowych dań do menu
  • współpraca z szefem kuchni

Wymagania:

  • wykształcenie dietetyczne drugiego stopnia Dietetyka
  • mile widziane doświadczenie w pracy w cateringu dietetycznym
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • komunikatywność w kontakcie telefonicznym i mailowym
  • dyspozycyjność
  • samodzielność, pracowitość
  • kreatywność, zainteresowanie zdrowym odżywianiem
Oferujemy stabilne miejsce zatrudnienia, bardzo dobre warunki rozwoju, szkolenia, udział w konferencjach , bardzo dobre zarobki

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Olsztyn
Popularne