Dietetyk zatrudnię dietetyka do poradni COiO

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/10/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Poradnia Odchudzania i Odżywiania Healthy Lifestyle w Łodzi już od ponad 3 lat wspiera mieszkańców Łodzi i okolicznych miast w zmianie nawyków żywieniowych i stylu życia. Nasza Poradnia jest miejscem, w którym osoby z nadwagą, otyłością i chorobami dietozależnymi, jak również sportowcy i osoby zainteresowane zdrową dietą, mogą uzyskać pomoc w zakresie żywienia i suplementacji. Poprzez spotkania indywidualne oraz kursy grupowe, w sposób praktyczny uczymy na czym polega zdrowe odżywianie. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko dietetyka.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • umawianie oraz przeprowadzanie badań analizy składu ciała wraz z interpretacją wyników,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • prowadzenie klientów w procesie odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych według standardów poradni,

Oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia w pracy z klientami,
  • liczne szkolenia,
  • wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • pracę na pełen etat,
  • możliwość podnoszenia zarobków,
  • elastyczny grafik pracy.

Oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • chęć rozwoju i zaangażowania,
  • sumienność,
  • komunikatywność,
  • dobrej organizacji czasu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych przez formularz gumtree lub na adres mailowy kontakt@poradniahealthylifestyle.pl.

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Limanowskiego 119