Asystentka stomatologiczna / rejestratorka

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania06/04/2021
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPół etatu
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Prywatny gabinet stomatologiczny AlmaDental poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku asystentka stomatologiczna / rejestratorka.
Nasze oczekiwania:
- wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie kierunkowe (osoby bez doświadczenia lub wykształcenia kierunkowego proszę o nieprzesyłanie zgłoszeń)
- dokładność i sumienność
- wysoka kultura osobista
- dobra organizacja czasu pracy
- znajomość obsługi komputera
- umiejętność rozwiązywania problemów
- przywiązywanie dbałości do szczegółów
- dyspozycyjność w soboty
Zakres obowiązków:
- prowadzenie rejestracji
- rozliczenia pacjentów
- mycie i sterylizacja narzędzi
- czynne asystowanie podczas zabiegów
- zarabianie materiałów
- kontrola stanu zaopatrzenia gabinetu w materiały
W zamian za sumienne wykonywanie obowiązków oferujemy stabilną pracę w nowoczesnym gabinecie, możliwości podnoszenia kwalifikacji, udział w targach i szkoleniach.
Wymiar pracy i grafik ustalany indywidualnie.
Prosimy o przesyłanie CV wraz z zdjęciem na adres: pracadlaciebie@almadental.pl w temacie proszę o podanie stanowiska na jakie Państwo aplikują

Joanna(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 11-2012
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
ul. Tetmajera 2/12, Łódź