Pielęgniarka Norwegia Holandia Irlandia Niemcy

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania02/03/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Opis: Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy na stanowisku pielęgniarki/ pielęgniarza w Anglii, Irlandii, Norwegii Niemczech, Szwecji, Holandii

Pielęgniarka/Pielęgniarz w holenderskich, angielskich, irlandzkich, norweskich, niemieckich i szwedkich placówkach zdrowia

Wysokie zarobki nawet 20 000 zł miesięcznie

Wymagania:

- znajomość danego języka w stopniu dobrym (poza norweskim szwedzkim i holenderskim)

- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta

Nie musisz znać języka norweskiego, szwedzkiego lub holenderskiego zapewniamy Ci bezpłatny kurs!

Nieodpłatnie pomagamy w autoryzacji zawodu w danym kraju

Obowiązki:

- udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia

- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;

- współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.

- wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;

zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim/niemieckim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com W temacie prosimy wpisać "Pielęgniarka/pielęgniarz"

https://eastgaterecruitment.com/proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Gdańsk