Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Psycholog dzieci i młodzieży

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 17/04/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Kontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowy Inne
#praca #psycholog W związku z rozwojem firmy poszukujemy do współpracy psychologa posiadającego doświadczenie terapeutyczne w relacji z dziećmi i młodzieżą. HABILIS TERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY jest miejscem kompleksowej terapii dzieci i młodzieży, stworzonym z myślą o wsparciu pacjentów w obszarze problematyki rozwojowej.
Specjalizujemy się w terapiach dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, mutyzmu wybiórczego, zaburzeniach lękowych i adaptacyjnych, problematyki depresji i zaburzeń odżywiania. Oczekujemy kandydatów kreatywnych, lubiących pracę z dziećmi, zaangażowanych w pracę i otwartych na podnoszenie swoich kwalifikacji i rozwijanie warsztatu pracy terapeutycznej. Nasze oczekiwania: - wykształcenie wyższe w kierunku psychologia - dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych - zaangażowanie, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista - szkolenia/kwalifikacje z zakresu terapii dzieci i młodzieży, zainteresowanie tematyką zaburzeń rozwojowych, zaburzeń ze spektrum autyzmu - umiejętność i otwartość na współpracę w zespole specjalistów Oferujemy: - możliwość rozwoju w zespole specjalistów zajmujących się terapią dzieci i młodzieży - bogatą bazę materiałów edukacyjnych oraz dydaktycznych - wsparcie metodyczne - stałe lub elastyczne godziny pracy -chęć podjęcia długotrwałej współpracy po okresie próbnym Osoby zainteresowane współpracą lub pracą w HABILIS TERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres mailowy: adrianbialowas@habilisterapia.pl z dopisaną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tj. DZ. U. z 2002 r. Nr 101,poz. 926 z późniejszymi zmianami."