Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Dom Pomocy Społecznej poszukuje pielęgniarki/pielęgniarza
Pielęgniarka/Pielęgniarz Od idealnego kandydata oczekujemy: wykształcenia wyższego kierunkowego/prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza;zdolności organizacyjnych;umiejętności pracy w zespole;doświadczenia w pracy w obszarze psychiatrii oraz umiejętności nawiązywania kontaktu z osobami przewlekle psychicznie chorymi;wymagana książeczka do celów sanitarno- epidemiologiczn ...
Poszukiwana pielęgniarka do pracy w prywatnej Przychodni w punckie pobrań
Poszukujemy pielęgniarki do pracy dodatkowej w prywatnej Przychodni do punktu pobrań w godzinach 7:30-10:30. Przychodnia zlokalizowana jest na Bielanach. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.
Zatrudnię asystentkę stomatologiczną z Bielany, zobacz zdjęcie
Zatrudnię asystentkę stomatologiczną
Poszukujemy do pracy asystentkę stomatologiczną lub osobę uczącą się w trakcie nauki zawodu. Mile widziana osoba dyspozycyjny. Praca również w co drugą sobotę. Gabinet zlokalizowany na Bielanach w pobliżu stacji metra . Osoby zainteresowane proszę o CV.
Praca dla lekarza kardiologa, specjalisty medycyny sportowej, endokrynologa, radiologa
Prywatna Przychodnia Rehabilitacyjno-Lecznicza Biomed podejmie współpracę z lekarzem kardiologiem, specjalistą medycyny sportowej, endokrynologiem, radiologiem, neurochirurgiem. Przychodnia znajduje się na Bielanach w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metro Wawrzyszew. Oferujemy:- zatrudnienie w prężnie rozwijającej się placówce medycznej- atrakcyjne warunki finansowe- elastyczny grafik pracy d ...
asystentka stomatologiczna
Przychodnia Duodent poszukuje asystentki stomatologicznej do placówki na Ul. Arkuszowej 63. Praca 5 dni w tygodniu, soboty dodatkowo płatne. Młody zespół, nowoczesna przychodnia 4 fotelowa.
Asystentka stomatologiczna
Gabinet stomatologiczny w Izabelinie k/Warszawy poszukuje osoby na stanowisko asystentki stomatologicznej. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin i atrakcyjne wynagrodzenie. Dobry dojazd z Metro Młociny. CV prosimy kierować na adres izabelindental@gmail.com.
Pielęgniarka Praca z Bielany, zobacz zdjęcie
Pielęgniarka Praca
Zatrudnimy pielęgniarkę od 1.07.2019 to 25.07.2019 w niepełnym wymiarze czasu. Stomatologia Biologiczna Dr Nasterskatel. 664 040 077info@nasterska.eu
Więcej ogłoszeń

Zatrudnimy Pomoc Apteczną Bielany

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 14/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Farmacja od Serca Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, założoną w 2004r przez małżeństwo farmaceutów i na co dzień przez nich prowadzoną. Celem powstania firmy było stworzenie Aptek od Serca, w których najważniejszą osobą jest zawsze PACJENT. Nasi farmaceuci OD SERCA zawsze wiedzą, że najważniejszym ich celem jest pomoc każdemu PACJENTOWI.


Poszukujemy do jednej z naszych aptek na Bielanach oraz Pradze Południe POMOCY APTECZNEJ.

Obowiązki:

- przyjmowanie dostaw (sprawdzanie ilości paczek, podpisywanie listów przewozowych)

- sprawdzanie towaru (z uwzględnieniem sprawdzenia dat ważności)

- rozkładanie towaru do odpowiednich miejsc składowania

- codzienne uzupełnianie i porządkowanie towaru za pierwszym stołem i w magazynach (z uwzględnieniem dat ważności)

- przyjmowanie i przygotowywanie przesunięć między aptecznych

- bieżące i okresowe sprzątanie i zapewnienie czystości w pomieszczeniach apteki


OFERUJEMY pracę w zgranym zespole z pełnym wsparciem. Po okresie próbnym kartę MultiSport w jednej z dwóch wersji.


Czekamy na Ciebie, aplikuj!