Białystok - asystentka stomatologiczna na cały etat 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania30/07/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat

ASYSTENTKA do kliniki stomatologicznej / Białystok

Renomowany zespół dentystów, z uznaną pozycją na rynku wśród pacjentów i innych gabinetów dentystycznych, w związku z dalszym rozwojem, przyjmie do pracy asystentkę na cały etat.

Wskazane: wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole.

Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych higienizacji będzie atutem.

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole;

- bardzo dobra komunikacja;

- miła osobowość;

- chęć pracy w zespole;

- rzetelność.

Warunki:

- dobra praca;

- dobre zaplecze socjalne.

Start pracy od razu lub w ciągu najbliższego miesiąca. Prosimy o kontakt - przesłanie swojego CV na adres mailowy: rekrutacja@szumska.pl

Dziękujemy za nadesłanie swojego zgłoszenia. Współadministratorem Twoich danych osobowych jest Szumska.pl SIC! Szkolenia I Consulting Magdalena Szumska, z siedzibą w Tarnowie Podgórnym (62-080) przy ul. Poznańskiej 44 Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: szumska.pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zdjęcie pokazane w ogłoszeniu jest zdjęciem poglądowym.

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Białystok