Praca na produkcji przy maszynie produkującej maseczki - pakowaczki / operator maszyny
Dzień dobry,poszukujemy pracowników do pracy na produkcji.Praca dotyczy obsługi produkcji : 2 maszyn produkujących maseczkiPoszukujemy operatora maszyny oraz osób pakujących maseczkiZadania pakowaczek: sprawdzanie jakości masek, liczenie i pakowanieZadania operatora: kontrola maszyny ( po przeszkoleniu) oraz zmiana rolek materiałuStawka, którą proponujemy na początek dla pakowaczek to 13,5zł, dla ...

Producent reklamy zewnętrznej zatrudni montażystę reklam

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/08/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Firma reklamowa z siedzibą w Sulejówku szuka doświadczonego montażysty reklam.

Praca na etat w oparciu o umowę o pracę.

Główne zadania na tym stanowisku:

- wymiana grafik na tablicach i ogrodzeniach reklamowych,

- montaż konstrukcji stalowych, tablic i kasetonów.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- dyspozycyjność,

- prawo jazdy.

CV prosimy przesyłać na podany adres