Kontroler Jakości

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/09/2021
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku obróbki metali poszukuje kandydatów na stanowisko: Kontroler Jakości

Zakres obowiązków:

• zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi problemami dotyczącymi jakości od klientów oraz dostawców,

• prowadzenie wymaganej dokumentacji,

• kontakt z Klientem w kwestiach dotyczących jakości produktów,

• ocena problemów produkcyjnych, wdrażanie działań naprawczych, analiza przyczyn źródłowych,

• przeprowadzanie audytów procesów w celu zapewnienia dokładności dokumentacji i obecności środków pomocniczych odpowiadających przepływowi procesu na linii,

• stosowanie odpowiednich narzędzi jakościowych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne),

• umiejętność czytania rysunków technicznych,

• znajomość zagadnień dotyczących zarządzania jakością

• doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze jakości,

• umiejętność analitycznego myślenia,

• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia,

• możliwość doskonalenia zawodowego,

• miłą i przyjazną atmosferę pracy,

• atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i zaangażowania w pracę.

Miejsce pracy: Rzeszów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Rzeszów