Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Frezer CNC lub drążacz CNC narzędziownia WALFORM (Raszyn k. Waw-y)
Firma z długoletnim doświadczeniem w zakresie produkcji form wtryskowych, rozdmuchowych i ciśnieniowych poszukuje osób na stanowiska:Stanowisko : operator frezarek CNC Do zakresu obowiązków będzie należało:obsługa centrów obróbczych 3 i 5-osiowych (sterowanie Heidenhain),przygotowanie i nadzór nad procesami obróbki skrawaniem,pomiary z wykorzystaniem narzędzi pomiarowych w tym współrzędnościowej m ...
PRACOWNIK PRODUKCJI
Firma Albatross System jest producentem urządzeń elektronicznych.Specjalizujemy się w systemach monitorowania pojazdów. Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Produkcji: ZADANIA:· Wsparcie przy produkcji urządzeń elektronicznych· Obsługa komputera z oprogramowaniem testującym Terminal GPRS· Współpraca z magazynemOCZEKUJEMY:· Wykształcenie min. Średnie· Zaangażowani ...
Piekarnia zatrudni PIEKARZY z doświadczeniem. z Raszyn, zobacz zdjęcie
Piekarnia zatrudni PIEKARZY z doświadczeniem.
Piekarnia z Raszyna k. Warszawy zatrudni piekarzy z doświadczeniem w wypieku metodą tradycyjną (piec ceramiczny), kontakt : 601-390-601.
Dam PRACE stolarzom Pilne z Raszyn, zobacz zdjęcie
Dam PRACE stolarzom Pilne
Dam PRACE stolarzom produkcja i montaz mebli, rowniez do przyuczenia Rodzaj zatrudnienia I zarobki do uzgodnienia Praca w Raszynie Al.Krakowska Kontakt tylko telefoniczny 602 287 795 Wojtek
Więcej ogłoszeń

Preser tworzyw sztucznych - także osoby do przyuczenia

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 18/03/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należała obsługa wtryskarek do tworzyw termoplastycznych a w szczególności:

- zasypywanie tworzywa, odbiór i wstępna ocena wyprodukowanych detali,
- dbałość o porządek w miejscu pracy, przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
- zmianowy system pracy - od poniedziałku do piątku
- dogodna lokalizacja - blisko pętli Okęcie

Oczekiwania:

- wykształcenie techniczne min. zawodowe
- co najmniej dwa lata stażu pracy
- mile widziane doświadczenie w obsłudze wtryskarek

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie swojego C.V. pocztą/ e-mailem lub osobiste dostarczenie do siedziby firmy.

Informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych, w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r jest Medlab Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090), ul. Gałczyńskiego 8. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Medlab Products Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych.
Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Medlab Products Sp. z o.o. także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu powinna Pani / Pan zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzulę zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medlab Products Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090), ul. Gałczyńskiego 8 na potrzeby realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.