Kontrolerka jakości kapsułek farmaceutycznych - 4000 zł. Wysogotowo.

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/03/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Praca na kontroli jakości i pakowaniu.
Umowa o pracę.
Możliwość szkoleń , podnoszenia kwalifikacji oraz awansu.
Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokiej kulturze organizacji.

tel 797 292 169 lub 530 228 580

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Poznań
Popularne
Praca na taśmie produkcyjnej  z Poznań, zobacz zdjęcie
Praca na taśmie produkcyjnej
Jesteśmy spółką Godan Serwis – ogólnopolską Agencją Pracy. Posiadamy niezbędne uprawnienia do oferowania pracy i zatrudniania pracowników. Działamy od 2003 roku. Mamy bazę miejsc pracy na terenie całej Polski w różnych przedsiębiorstwach Poszukujemy pracowników dla pracy na taśmie produkcyjnej i obsługa maszyn, praktyka niepotrzebna, będzie przeszkolenie. Oferujemy zakwaterowani ...
Praca na produkcji
Opis stanowiska:wykonywanie prac produkcyjnychpakowanie gotowych produktówWymagania:chęć do pracyumiejętność pracy w zespoleOferujemy:miłą atmosferęmożliwość zdobycia cennego doświadczenia przy produkcjiumowę o pracę w systemie jednozmianowym.stabilność zatrudnieniaPraca od zaraz.Osoby zainteresowane proszę o wysłanie swojego CV za pośrednictwem portali gumtree.
Konfekcjonowania produktów spożywczych Jeżyce Poznań
Jesteśmy niewielką firmą rodzinną zajmującą się konfekcjonowaniem oraz sprzedażą produktów spożywczych i kosmetycznych.Poszukujemy osoby do konfekcjonowania produktów spożywczych. Do obowiązków pracownika będzie należało pakowanie produktów spożywczych (ziarna, zioła, przyprawy, owoce suszone, herbaty itp.) do torebek jednorazowych. Wymagany dokument: orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidem ...
Pracownik magazynowo-produkcyjny Tarnowo Podgórne z Poznań, zobacz zdjęcie
Pracownik magazynowo-produkcyjny Tarnowo Podgórne
Opis stanowiskarozładunek i załadunek towarów,przyjmowanie do magazynu towarów oraz opakowań,realizacja zleceń produkcyjnych/konfekcjonowania,prawidłowe oznakowanie/etykietowanie towarów,sprawdzenie stanu technicznego i czystości opakowań,pobieranie próbek surowców/towarów, pakowanych,prawidłowe oznakowanie/etykietowanie towarów.WymaganiaPosiadanie uprawnień do pracy na wózkach widłowych czołowy ...
Więcej ogłoszeń