Dodaj ogłoszenie
3200 zł/m - PRACOWNIK PRODUKCJI - Operator  - pełny etat!!  PRACA OD ZARAZ  z Ozarow Mazowiecki, zobacz zdjęcie
3200 zł/m - PRACOWNIK PRODUKCJI - Operator - pełny etat!! PRACA OD ZARAZ
PRACOWNIK PRODUKCJI / Operator maszynMiejsce pracy: Ożarów MazowieckiOpis stanowiska: • obsługa maszyn pakujących• konserwacja maszyn• przygotowywanie pomieszczeń produkcyjnych oraz urządzeń pakujących Wymagania: • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych • umiejętność diagnozowania awarii maszyn oraz ich usuwania • zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych Oferujem ...
Zatrudnie pomocnika lub lakiernika mozliwe zakwaterowanie
Zatrudnię, przyuczę pomocnika do lakierni proszkowe w Pruszkowie, możliwość zakwaterowania Tel 535585846 meil dawid@dekotech.pl

19 zł/h - Pracownik Produkcji /Produkcja/Stała praca/Atrakcyjne wynagrodzenie

Dodaj takie ogłoszenie!

Operator maszyn/ Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie pomieszczeń produkcyjnych oraz urządzeń pakujących
• obsługa i konserwacja maszyn

Wymagania:
aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
• doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na cały etat
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22
• stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju w strukturach firmy

Prosimy o przesłanie CV lub zgłoszenia z nr tel poprzez portal

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).” Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych