Zatrudnimy ślusarza, ślusarz - Stanisławice, Kłaj, k. Bochni | Rakstal - producent bram

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania16/09/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Działająca 25 lat na rynku firma Rakstal S.C. zajmuje się profesjonalną konstrukcją, montażem i naprawą bram przesuwnych, bram wjazdowych, garażowych, szlabanów itp.

W związku z rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko ŚLUSARZ.

Miejsce pracy: Stanisławice, k/Bochni - woj. małopolskie

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku ślusarz
  • uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane)
  • rzetelność
  • dokładność i solidność w pracy
  • punktualność

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobre warunki pracowe i płacowe
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków: montaż zamków, czyszczenie bram z ocynku i inne proste prace ślusarskie.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 12-284-01-05 lub 600-924-617 lub ew. mailowo: biuro@rakstal.pl.

W treści wiadomości/CV prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, w tym w moim życiorysie, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Zakład Produkcyjno-Usługowy Rakstal Piotr Kozub z siedzibą w 32-016 Kłaj, Stanisławice 255.”

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Stanisławice 255