Mechanik maszyn / Ustawiacz - Pietrzykowice, gm. Kąty Wrocł., Produkcja detali z tworzyw sztucznych 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania18/06/2021
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Praca na stanowisku mechanika / ustawiacza w przedsiębiorstwie produkującym detale z tworzyw sztucznych dla branż: automotive, budowlanej, agd ,itp. Obowiązki: przezbrajanie narzędzi, uzupełnianie materiałów, kontrola procesu produkcyjnego, zgłaszanie nieprawidłowości przełożonym. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferta skierowana także do osób o zacięciu technicznym, otwartym na naukę. Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i samodzielności. Podana oferta dotyczy umowy o pracę, jednak współpracę z każdym nowym pracownikiem zaczynamy od 3-miesięcznego okresu próbnego umową zlecenie. Po tym okresie, jeśli wola dalszej współpracy jest po obu stronach, zatrudniamy na umowę o pracę na czas nieokreślony. UWAGA ! Poszukujemy osób do dłuższej współpracy liczonej w latach, a nie miesiącach.
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
ul. Fabryczna 20 B, 55-080 Pietrzykowice