Dodaj ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI - umowa o pracę- stała praca!

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 11/10/2018
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Witam, poszukuję pracowników do firmy produkcyjnej.

Lokalizacja: Trzciniec k. Bydgoszczy

OFERUJEMY BEZPŁATNY DOJAZD DLA PRACOWNIKÓW.

Zakres obowiązków

• bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo,

• konserwacja, naprawa i kontrola stanu technicznego maszyn,

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe techniczne lub doświadczenie w zakładzie produkcyjnym

Od pierwszego dnia oferujemy umowę o pracę oraz wynagrodzenie 2800zł/mies + PREMIE (nawet do 500zł)

Praca w systemie 4 brygadowym.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt w wiadomości z nr tel- ODDZWONIMY :)

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Bydgoszcz