Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Lekka praca na produkcji z zakwaterowaniem 2 w 1 Praca z mieszkaniem dla kobiet i mężczyzn, par
Praca na produkcji w branży artykułów dekoracyjnych z drewna. Zakwaterowanie bezpłatne. Od kandydatów oczekujemy chęci do pracy. Szkolenie na miejscu, brak doświadczenia nie stanowi problemu. Ponadto dla osób wykwalifikowanych z doświadczeniem stolarskim przygotowaliśmy atrakcyjniejsze warunki wynagrodzenia. Chętnych Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Elektromonter instalacji fotowoltaicznych 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania19/09/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Na pokładzie #ColumbusEnergy jest nas już ponad 350 osób. Aktualnie poszukujemy:
Elektromontera

Mile osoby z własną ekipą.
U nas:
- będziesz pracować w terenie z ekipą trzyosobową
- nie poczujesz korporacyjnego zadęcia – gwarantujemy koleżeńską atmosferę
- otrzymasz umowę o pracę na cały etat oraz konkurencyjne wynagrodzenie
- możesz mieć opiekę medyczną oraz Multisport
Jeśli:
- masz smykałkę do prac elektrycznych #talent
- chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska
- nie lubisz nudy #tempo
oraz
- masz uprawnienia sep do 1 KV
-posiadasz doświadczenie w pracach elektrycznych na budowie
- nie posiadasz lęku wysokości
- masz wykształcenie techniczne (elektryk, elektromonter lub pokrewne)
- posiadasz prawo jazdy kat. B
oraz
-jesteś #najeżony dobrą energią :)

To dołącz do naszego zespołu!

Twoimi zadaniami będą:
- montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych
- wykonywanie prac elektrycznych
- montaż inwerterów oraz zabezpieczeń po stronie AC i DC
- wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych
- montaż tras kablowych
- awansujesz na brygadzistę – jeśli tylko zechcesz :)

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"
Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"
Zostałam/em poinformowana/y, przez Administratora Danych Osobowych tj. Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie (kontakt: ul. Josepha Conrada 20, 31-357 Kraków) o tym, że:
1.Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
1.Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty z grupy kapitałowej Columbus Energy S.A. oraz podmioty współpracujące.

2.Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres mailowy: rekrutacja[at]columbusenergy.pl
am prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
4.Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu maksymalnie przez okres 1 roku albo do czasu cofnięcia zgody.

5.Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
6.Moje danie osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu (profilowaniu).
7.W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mogę się skontaktować z Inspektorem Danych Osobowych pod adresem iod[at]columbusenergy.pl