Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnię - Budowa domów-SSO, Elewacje
Zatrudnię pracowników do budowy domów jednorodzinnych oraz prac elewacyjnych. Firma budowlana na rynku od 14 lat, terminowość wypłat, dobre warunki pracy, ciągłość zatrudnienia przez cały rok. Stawka godzinowa 18-23 zł.Zatrudnimy również pomocników - stawka 15 zł/godzinę.Więcej informacji pod nr telefonu.LEGALNE zatrudnienie - także dla obcokrajowców.
Praca przy budowie sieci wodociągowej
Zatrudnię pomocników oraz monterów do prac przy budowie sieci wodociągowej. Praca na terenie Wrocławia. Szybki start. Wynagrodzenie zależne od umiejętności, do ustalenia na rozmowie wstępnej.Osoby zainteresowane proszone o kontakt telefoniczny 888 315 130
PRACA OD ZARAZ WYKOŃCZENIA WNĘTRZ DUŻE ROBOTY NA TERNIE WROCŁAWIA z Wrocław, zobacz zdjęcie
PRACA OD ZARAZ WYKOŃCZENIA WNĘTRZ DUŻE ROBOTY NA TERNIE WROCŁAWIA
Witam zatrudnimy budowlańców, Pomocników, plytkarzy, pojedyńczo lub całe brygady budowy na terenie Wrocławia płatne w terminie, umowy o pracę lub inne, dużo zleceń więcej info. Kom
Praca na budowie
Zatrudnię do pracy na budowie we Wrocławiu : murarzy,cieśli,zbrojarzy i pomocników. Zaliczki co tydzień, 10 każdego m-c rozliczenie .
Brygadzista robót w ogrodnictwie
W związku z rozbudową przedsiębiorstwa firma z branży ogrodniczej poszukuje osoby na następujące stanowisko: Brygadzista robót w zakresie serwisu pielęgnacyjnego Miejsce pracy: Wrocław i okolice Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór i kontrolę nad prawidłową realizacją robót przy serwisie pielęgnacyjnym bezpośrednio w terenie. M ...
Elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka
Poszukujemy na stałe osób do prac elektrycznych również pomocników. Praca na terenie Wrocławia. Wymagania: znajomość branży, SEP do 1kV, prawo jazdy kat. B. Warunki do ustalenia. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na e-mail biuro@elektrotom.pl lub kontakt tel. 503087111.
Zatrudnimy brukarza i pomocników, pracowników drogowych i brygadzistę Wrocław z Wrocław, zobacz zdjęcie
Zatrudnimy brukarza i pomocników, pracowników drogowych i brygadzistę Wrocław
Zatrudnimy pracowników na stanowisku:- Brygadzista robót brukarskich i drogowych /samodzielny brukarz/ - wymagane: Prawo jazdy B oraz obsługa Niwelatora.- Brukarz z doświadczeniem, - Pomocnik brukarza z doświadczeniem, - Pracownik robót drogowych, Praca stała, dla nie pijących i zdyscyplinowanych Pracowników. Wszelkie info na telefon oraz aplikacja poprzez formularz. Zapraszamy do kontaktu.
Więcej ogłoszeń

ZATRUDNIMY POMOCNIKÓW OGÓLNOBUDOWLANYCH. 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania20/10/2019
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyKontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowyUmowa o dzieło
ZATRUDNIĘ PILNIE POMOCNIKÓW NA BUDOWĘ. PRACA PRZY MURARZACH NA DŁUGI OKRES. PRACA OD ZARAZ. DOBRE WARUNKI FINANSOWE. PŁATNOŚĆ TYGODNIOWA. PRACA W KIEŁCZOWIE ALBO BIELANY WROCŁAWSKIE.


PIOTR(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2016