ZATRUDNIMY POMOCNIKÓW OGÓLNOBUDOWLANYCH. 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/10/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyKontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowyUmowa o dzieło
ZATRUDNIĘ PILNIE POMOCNIKÓW NA BUDOWĘ. PRACA PRZY MURARZACH. PRACA OD ZARAZ NA DŁUGI OKRES. BARDZO DOBRE WARUNKI FINANSOWE PŁATNOŚĆ TYGODNIOWA. PRACA NA BUDOWIE W KIEŁCZOWIE LUB BIELANY WROCŁAWSKIE.


PIOTR(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2016
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Wrocław
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Majster/Brygadzista_pracownik fizyczny
Brygadzista/Majster Miejsce pracy: Wrocław/cała PolskaOpis stanowiska: umiejętność zamawiania materiałów nadzór nad podległymi pracownikami i przebiegiem wykonywanych pracwykonywanie prac wykończeniowych ( roboty malarskie, sucha zabudowa, itp.)współpraca z kierownikiem budowy Wymagania:- doświadczenia w robotach wykończeniowych- umiejętności samodzielnej organizacji prac na budowie- zaangażowa ...
Monter instalacji sanitarnych/pomocnik montera – Hydraulik
Firma SANI- BUD P.P.U.H. działająca na rynku wrocławskim od 1997 r. oferuje kompleksową realizację różnorodnych przedsięwzięć w zakresie instalacji: wodno– kanalizacyjnych, systemów grzewczych, gazowych, wentylacji i klimatyzacji. Aktualnie poszukujemy hydraulików/ monterów i pomocników monterów instalacji sanitarnych do pracy na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy: - Stabilne warunki ...
Praca na budowie
Zatrudnię do pracy na budowie we Wrocławiu : murarzy,cieśli,zbrojarzy i pomocników. Zaliczki co tydzień, 10 każdego m-c rozliczenie .
Zatrudnię:  BRUKARZY,  POMOCNIKÓW BRUKARZY,  OPERATORA, OSOBĘ DO ZAKŁADANIA TRAWNIKÓW z Wrocław, zobacz zdjęcie
Zatrudnię: BRUKARZY, POMOCNIKÓW BRUKARZY, OPERATORA, OSOBĘ DO ZAKŁADANIA TRAWNIKÓW
Zatrudnię:BRUKARZY,POMOCNIKÓW BRUKARZY (tylko doświadczonych),OPERATORA koparki Mecalac 12 oraz innych sprzętów np. koparko-ładowarki CASE 695 (chętnie 1 osobę uniwersalną z doświadxzeniem na różnych maszynach)OSOBĘ DO ZAKŁADANIA TRAWNIKÓW z doświadczeniem we Wrocławiu:stała umowa o pracę, - wysokie zarobki dla doświadczonych (20-25 zł brutto/godz),- stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami,- z ...
ZATRUDNIĘ PŁYTKARZY
ZATRUDNIĘ: PŁYTKARZY Z KWALIFIKACJAMI I POMOCNIKÓW--WYMAGANY STAŻ PRZEPRACOWANY W ZAWODZIE PŁYTKARZA, PRACA NA DUŻYCH BUDOWACH DEWELOPERSKICH, DUŻE METRAŻE PŁYTEK - WYSOKIE ZAROBKI. GWARANTUJE CIĄGŁOŚĆ ZATRUDNIENIA. (BEZ NAŁOGÓW).
Elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka
Poszukujemy na stałe osób do prac elektrycznych również pomocników. Praca na terenie Wrocławia. Wymagania: znajomość branży, SEP do 1kV, prawo jazdy kat. B. Warunki do ustalenia. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na e-mail biuro@elektrotom.pl lub kontakt tel. 503087111.
Zatrudnimy brukarza i pomocników, pracowników drogowych i brygadzistę Wrocław z Wrocław, zobacz zdjęcie
Zatrudnimy brukarza i pomocników, pracowników drogowych i brygadzistę Wrocław
Zatrudnimy pracowników na stanowisku:- Brygadzista robót brukarskich i drogowych /samodzielny brukarz/ - wymagane: Prawo jazdy B oraz obsługa Niwelatora.- Brukarz z doświadczeniem, - Pomocnik brukarza z doświadczeniem, - Pracownik robót drogowych, Praca stała, dla nie pijących i zdyscyplinowanych Pracowników. Wszelkie info na telefon oraz aplikacja poprzez formularz. Zapraszamy do kontaktu.
Więcej ogłoszeń