Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pomocnik do ekipy budującej kominki z Wrocław, zobacz zdjęcie
Pomocnik do ekipy budującej kominki
Zatrudnię pomocnika w ekipie budującej kominki oraz przy pracach ogólnobudowlanych. Wymagane prawo jazdy kat. B i ogólna znajomość prac budowlanych. Nie jest wymagana znajomość branży. Bez problemów z alkoholem.
Praca dla cieśli i pomocnika cieśli
Praca dla cieśli i pomocnika cieśli.
Do prac remontowych - wynoszenie gk, sprzątanie, POMOCNIK
Poszukujemy na okres około miesiąca pomocnika do prac porządkowych i pomocy fachowcom czyli funkcja pomocnika budowlanego. Praca w centrum Wrocławia w miłej atmosferze, dobrym wynagrodzeniu płatnym co tydzień. Start pracy od 18.11. Zależałoby nam na tym aby posiadać choćby podstawowe umiejętności bo niestety nie będzie dużo czasu na tłumaczenie ale rozpatrzymy wszystkie kandydatury. Zapraszamy!
Zatrudnię pomocnika do posadzek żywicznych
zatrudnię rozsądnego, bez nałogów do pomocy przy posadzkach żywicznych. Praca głównie na wyjazdach po kraju, ale też we Wrocławiu i okolicach. Stawka na początek 150 zł/ dzień. Wypłata co tydzień. CV nie jest wymagane, ale proszę o informacje o dotychczas wykonywanych pracach i podstawowe informacje o sobie.
Pomocnik wiertacza - pracownik fizyczny
Zatrudnię osobę w charakterze pomocnika wiertacza/pilarza.Praca na terenie Wrocławia i okolic.Stawka 15zł/h
zatrudnię pracowników na stanowisko brukarz i pomocnik  z Wrocław, zobacz zdjęcie
zatrudnię pracowników na stanowisko brukarz i pomocnik
Firma brukarska poszukuje pracowników - Brukarz - Pomocnik Pracujemy we Wrocławiu i okolicach. Miłe widziane prawo jazdy kat. B Możliwość zakwaterowania.
Elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka
Poszukujemy na stałe osób do prac elektrycznych również pomocników. Praca na terenie Wrocławia. Wymagania: znajomość branży, SEP do 1kV, prawo jazdy kat. B. Warunki do ustalenia. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na e-mail biuro@elektrotom.pl lub kontakt tel. 503087111.
Więcej ogłoszeń

Zatrudnię pomocnika na budowę  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania21/10/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Firma budowlana zatrudni pracowitego pomocnika na budowę na Ołtaszynie we Wrocławiu. Umowa o pracę. Kontakt w sprawie oferty wyłącznie telefoniczny.
Iwona(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2012