Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Praca dla cieśli i pomocnika cieśli
Praca dla cieśli i pomocnika cieśli.
Pomocnik do ekipy budującej kominki z Wrocław, zobacz zdjęcie
Pomocnik do ekipy budującej kominki
Zatrudnię pomocnika w ekipie budującej kominki oraz przy pracach ogólnobudowlanych. Wymagane prawo jazdy kat. B i ogólna znajomość prac budowlanych. Nie jest wymagana znajomość branży. Bez problemów z alkoholem.
Do prac remontowych - wynoszenie gk, sprzątanie, POMOCNIK
Poszukujemy na okres około miesiąca pomocnika do prac porządkowych i pomocy fachowcom czyli funkcja pomocnika budowlanego. Praca w centrum Wrocławia w miłej atmosferze, dobrym wynagrodzeniu płatnym co tydzień. Start pracy od 18.11. Zależałoby nam na tym aby posiadać choćby podstawowe umiejętności bo niestety nie będzie dużo czasu na tłumaczenie ale rozpatrzymy wszystkie kandydatury. Zapraszamy!
Pomocnik wiertacza - pracownik fizyczny
Zatrudnię osobę w charakterze pomocnika wiertacza/pilarza.Praca na terenie Wrocławia i okolic.Stawka 15zł/h
zatrudnię pracowników na stanowisko brukarz i pomocnik  z Wrocław, zobacz zdjęcie
zatrudnię pracowników na stanowisko brukarz i pomocnik
Firma brukarska poszukuje pracowników - Brukarz - Pomocnik Pracujemy we Wrocławiu i okolicach. Miłe widziane prawo jazdy kat. B Możliwość zakwaterowania.
Elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka
Poszukujemy na stałe osób do prac elektrycznych również pomocników. Praca na terenie Wrocławia. Wymagania: znajomość branży, SEP do 1kV, prawo jazdy kat. B. Warunki do ustalenia. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na e-mail biuro@elektrotom.pl lub kontakt tel. 503087111.
Zatrudnię pomocnika na budowę
Firma budowlana zatrudni pracowitego pomocnika na budowę na Ołtaszynie we Wrocławiu. Umowa o pracę. Kontakt w sprawie oferty wyłącznie telefoniczny.
Więcej ogłoszeń

Zatrudnie pomocnika do wykończeń i prac elektrycznych 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/10/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
Poszukuje osoby do pracy w charakterze pomocnika, ktora interesuje tylko i wylacznie dluzsza wspolpraca. Najblizszy okres to poltora miesiaca delegacjii, pozniej praca juz tylko we wroclawiu. Stawka do dogadania w zależności od umiejętności, rozliczenia co dwa tygodnie. Osobą mającym problem z alkocholem dziękuje