Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnię hydraulika
Zatrudnię hydraulika. Więcej informacji pod numerem telefonu.
Zatrudnie murarzy i pomocników
Zatrudnię murarzy i pomocników.Płatne co tydzień
zatrudnie 2 panów do rozładunku paczek
Zatrudnie 2 panów do rozładunku paczek w grudniu (rejon ul Ostrowskiego) , 4-5 godzin , 150 zł na rękę , 3 rozładunki w terminach ( 1.12, 8.12, 15.12(wtorki) istnieje możliwość, że któryś z terminów przesunie sie na wieczór dnia poprzedniego (poniedziałek)). Zainteresowani prosze o zgłoszenia na mail (ew odpowiedzi wieczorem)
Praca od jutra.
Dzień dobry oferuje pracę dla ludzi rzetelnych i konkretnych na budowie dla pomocników i fachowców.Praca stała, dobre warunki finansowe.
Zatrudnię osobę do pracy przy budowie domów z doświadczeniem lub bez
Firma zajmująca się budową domów zatrudni pracownika. Mile widziane doświadczenie w pracy przy budowie domków jednorodzinnych itp. lecz nie jest to warunek konieczny. Ważna jest dyspozycyjność, brak nałogów oraz chęć do pracy oraz uczciwość. Praca w małym, kameralnym zespole. Miejsce pracy Szewce k/ Wrocławia. Możliwy dojazd pociągiem lub autobusem z Wrocławia. Stawka do uzgodnienia w zależności o ...
Monter wodno – kanalizacyjny / Pomocnik - od zaraz! z Wrocław, zobacz zdjęcie
Monter wodno – kanalizacyjny / Pomocnik - od zaraz!
Firma specjalizująca się w wykonywaniu sieci oraz przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych poszukuje pracowników na stanowisko: Monter wodno – kanalizacyjny / Pomocnik Miejsca pracy: Wrocław Start pracy: od zaraz Co My Ci damy? - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Bezpośrednie zatrudnienie w firmie z pełnym ubezpieczeniem - P ...
Zatrudnię Płytkarzy , praca od zaraz!
Zatrudnię pilnie płytkarzy proszę o kontakt : 601 572 868
Więcej ogłoszeń

ZATRUDNIĘ PILNIE POMOCNIKÓW NA BUDOWĘ. 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania25/10/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyKontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowyUmowa o dzieło
ZATRUDNIĘ PILNIE POMOCNIKÓW NA BUDOWĘ. PRACA PRZY MURARZACH. PRACA OD ZARAZ NA DŁUGI OKRES. DOBRE WARUNKI FINANSOWE. PŁATNOŚĆ CO TYDZIEŃ.


Piotr(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2016