Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pomocnik budowlany bez doświadczenia.
Zatrudnię pomocnika bez doświadczenia do prac na elewacji. 9 – godzin pracy. Lokalizacja – Wrocław osiedle Antonia Vivaldiego
Pomocnik dekarza, dekarz z Wrocław, zobacz zdjęcie
Pomocnik dekarza, dekarz
Zatrudnię pomocnika dekarza (doświadczenie niewymagane) lub dekarza. Praca od zaraz na terenie Wrocławia i okolic. Szczegóły pod nr telefonu 504-103-039.
Monter/pomocnik montera, instalacji elektrycznych, sanitarnych
Zatrudnię na stanowisko elektryka, hydraulika, ewentualnie pomocnika, z doświadczeniem jak również, z podstawowymi umiejętnościami,z zakresu montażu instalacji elektrycznych, grzewczych, oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych. Wymagania: - zdolności manualne,- zaangażowanie,- umiejętność pracy w zespole- punktualność- mile widziane prawo jazdy kat. B Wynagrodzenie zależne od posiadanego doś ...
Pomocnik/monter tarasy drewniane/kompozytowe
Zatrudnię pomocnika do montażu tarasów drewnianych/kompozytowych. Praca głównie na terenie Wrocławia. Stawka 16-20zl netto w zależności od umiejetnosci. Bez problemów alkoholowych. Wymagane prawo jazdy, odzież robocza z butami w początkowym okresie pracy.
Zatrudnię montera rusztowań lub pomocnika
Firma z Wrocławia zatrudni pracownika na stanowisku monter rusztowań lub pomocnik montera rusztowań. Praca we Wrocławiu. Mile widziane prawo jazdy kat. C Więcej informacji pod tel. 602 - pokaż numer telefonu - od 9:00 do 16:00.
POMOCNIK BUDOWLANY
Zatrudnię pomocnika budowlanego. Praca na terenie Wrocławia, nie wymagane doświadczenie lecz motywacji do pracy. Możliwość podniesienia kwalifikacji a co za tym idzie wynagrodzenia.
Tynkarz lub pomocnik tynkarza
Zatrudnię tynkarza lub pomocnika tynkarza do tynków maszynowych. Umowa o pracę. Dla obcokrajowców pomogę uzyskać dokumenty i zezwolenie na pracę. Zapraszam do współpracy. Praca na terenie Wrocławia i okolic.Требуется на роботу! штукатура (tynkarz) для машинных штукатурок или ученика.Трудовой договор(umowa o prace)Для иностранцев я помогаю оформить документы и разрешения Я приглашаю вас к сотрудн ...
Więcej ogłoszeń

ZATRUDNIĘ PILNIE POMOCNIKA NA BUDOWĘ. 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania02/08/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyKontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowyUmowa o dzieło
ZATRUDNIĘ PILNIE POMOCNIKA NA BUDOWĘ. PRACA PRZY MURARZACH. PRACA NA DŁUGI OKRES. PRACA OD ZARAZ. PRACA W OKOLICACH PSIE POLE,KIEŁCZÓW, DŁUGOŁĘKA. DOBRE WARUNKI FINANSOWE. PŁATNOŚĆ CO TYDZIEŃ.


PIOTR(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2016