Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnię hydraulika
Zatrudnię hydraulika. Więcej informacji pod numerem telefonu.
Zatrudnie murarzy i pomocników
Zatrudnię murarzy i pomocników.Płatne co tydzień
zatrudnie 2 panów do rozładunku paczek
Zatrudnie 2 panów do rozładunku paczek w grudniu (rejon ul Ostrowskiego) , 4-5 godzin , 150 zł na rękę , 3 rozładunki w terminach ( 1.12, 8.12, 15.12(wtorki) istnieje możliwość, że któryś z terminów przesunie sie na wieczór dnia poprzedniego (poniedziałek)). Zainteresowani prosze o zgłoszenia na mail (ew odpowiedzi wieczorem)
Zatrudnię osobę do pracy przy budowie domów z doświadczeniem lub bez
Firma zajmująca się budową domów zatrudni pracownika. Mile widziane doświadczenie w pracy przy budowie domków jednorodzinnych itp. lecz nie jest to warunek konieczny. Ważna jest dyspozycyjność, brak nałogów oraz chęć do pracy oraz uczciwość. Praca w małym, kameralnym zespole. Miejsce pracy Szewce k/ Wrocławia. Możliwy dojazd pociągiem lub autobusem z Wrocławia. Stawka do uzgodnienia w zależności o ...
Zatrudnimy fachowca na budowę przy remontach.
MARIW Sp. z o.o. zatrudni do pracy przy remontach: -Płytkarza -Szpachlarz - Malarz Oferujemy pracę na terenie Wrocławia.Zarobki uzależnione od doświadczenia i zaangażowania w pracy. Stała umowa o pracę.Nie pijesz,chcesz pracować zadzwoń.
Zatrudnię Płytkarzy , praca od zaraz!
Zatrudnię pilnie płytkarzy proszę o kontakt : 601 572 868
Zatrudnię hydraulika lub pomocnika
Firma instalacyjna zatrudni hydraulika lub pomocnik hydraulika. Praca na terenie Wrocławia. Praca 5 dni w tygodniu.
Więcej ogłoszeń

Zatrudnię pilnie na budowę 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/10/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne
Zatrudnię pilnie na budowę od jutra!!!Praca dla fachowców i pomocników przy demontażu montażu okien wyburzeniach murarce elewacjach, ogólnie remontach i budowach nowych domów itd.Praca na terenie Wrocławia i okolic..Praca na terenie Wrocławia i okolic.Firma na rynku 20 lat,dobre warunki finansowe, zapraszam konkretnych Ludzi do długiej współpracy.Dla firmy- budowa domu od „0”.
Afam(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 01-2012