Zatrudnię panią 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2019
Zatrudnię panią do prac pomocniczo-malarskich z możliwością przyuczenia, na stałe lub dorywczo. Kontakt po godzinie 18:00, tel. 663 933 639.


Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Wrocław
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnię do elewacji, na budowę
Zatrudnię do pracy na budowę (prace wykończeniowe,remonty) oraz elewacje domów jednorodzinnych.Brygady mile widziane.Praca od zaraz, dobre warunki.
ZATRUDNIE POMOCNIKÓW NA BUDOWĘ.
ZATRUDNIĘ POMOCNIKÓW NA BUDOWĘ. PRACA PRZY MURARZACH. PRACA OD ZARAZ NA DŁUGI OKRES. PRACA JEST NA BUDOWACH W KIEŁCZOWIE LUB BIELANY WROCŁAWSKIE. DOBRE WARUNKI FINANSOWE. PŁATNOŚĆ TYGODNIOWA.
Zatrudnię:  BRUKARZY,  POMOCNIKÓW BRUKARZY,  OPERATORA, OSOBĘ DO ZAKŁADANIA TRAWNIKÓW z Wrocław, zobacz zdjęcie
Zatrudnię: BRUKARZY, POMOCNIKÓW BRUKARZY, OPERATORA, OSOBĘ DO ZAKŁADANIA TRAWNIKÓW
Zatrudnię:BRUKARZY,POMOCNIKÓW BRUKARZY (tylko doświadczonych),OPERATORA koparki Mecalac 12 oraz innych sprzętów np. koparko-ładowarki CASE 695 (chętnie 1 osobę uniwersalną z doświadxzeniem na różnych maszynach)OSOBĘ DO ZAKŁADANIA TRAWNIKÓW z doświadczeniem we Wrocławiu:stała umowa o pracę, - wysokie zarobki dla doświadczonych (20-25 zł brutto/godz),- stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami,- z ...
Zatrudnie pracownika do wykonczen !!!
Witam serdecznie Zatrudnie pracownikow do wykonczen typu: gladzie, malowanie, Zabudowy GK itp wszystkich chetnych zapraszam do kontaktu
Zatrudnię brukarza - Wrocław
Dzień dobry, zatrudnię brukarza, praca we Wrocławiu, pełen etat, weekendy wolne. Atrakcyjne wynagrodzenie.
ZATRUDNIĘ PŁYTKARZY
ZATRUDNIĘ: PŁYTKARZY Z KWALIFIKACJAMI I POMOCNIKÓW--WYMAGANY STAŻ PRZEPRACOWANY W ZAWODZIE PŁYTKARZA, PRACA NA DUŻYCH BUDOWACH DEWELOPERSKICH, DUŻE METRAŻE PŁYTEK - WYSOKIE ZAROBKI. GWARANTUJE CIĄGŁOŚĆ ZATRUDNIENIA. (BEZ NAŁOGÓW).
Zatrudnię szpachlarzy i tynkarzy
Zatrudnię szpachlarzy tynkarzy do zatopienia siatki klejem.stawka godz.18zł/godz. Pomocnicy do mieszania kleju podawania stawka 15zł/godz.
Więcej ogłoszeń