Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnię brukarza
Zatrudnię brukarza z prawo jazdy kat B, ewentualnie znajomość obsługi ładowarki. Praca na terenie Wrocławia/okolic w stabilnej, rozwijającej się firmie. CV prosimy przesyłać drogą mailową.
Zatrudnię brukarza oraz pracownika fizycznego  z Wrocław, zobacz zdjęcie
Zatrudnię brukarza oraz pracownika fizycznego
Zatrudnię brukarza oraz pracownika fizycznego. Praca w firmie brukarskiej. Roboty na terenie miasta Wrocław i okolic. Po okresie próbnym umowa o pracę. Proszę o kontakt telefoniczny po więcej informacji 691-260-577.
ZATRUDNIĘ PILNIE POMOCNIKA NA BUDOWĘ.
ZATRUDNIĘ PILNIE POMOCNIKÓW NA BUDOWĘ. PRACA OD ZARAZ NA DŁUGI OKRES. PRACA PRZY MURARZACH. DOBRE WARUNKI FINANSOWE. PŁATNOŚĆ CO TYDZIEŃ.
Zatrudnię Płytkarzy Glazurników z umiejętnościami hydrauliki Malarzy-G
Zatrudnię Plytkarzy gipsiarzy malarzy do wykończenia wnętrz na terenie Wrocławia stawka od 20 do 30 zł netto płatne tygodniówki telefon 608480821
POMOCNIK BUDOWLANY
Zatrudnię pomocnika budowlanego. Praca na terenie Wrocławia, nie wymagane doświadczenie lecz motywacji do pracy. Możliwość podniesienia kwalifikacji a co za tym idzie wynagrodzenia.
Tynkarz lub pomocnik tynkarza
Zatrudnię tynkarza lub pomocnika tynkarza do tynków maszynowych. Umowa o pracę. Dla obcokrajowców pomogę uzyskać dokumenty i zezwolenie na pracę. Zapraszam do współpracy. Praca na terenie Wrocławia i okolic.Требуется на роботу! штукатура (tynkarz) для машинных штукатурок или ученика.Трудовой договор(umowa o prace)Для иностранцев я помогаю оформить документы и разрешения Я приглашаю вас к сотрудн ...
Pomocnik budowlany
Zatrudnię od zaraz pomocnika budowlanego.Miejsce pracy Wrocław , tel.601 702 383
Więcej ogłoszeń

Zatrudnie malarza szpachlarza 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania04/08/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie
Zatrudnię pracowników na budowę do prac wykończeniowych, stawki od 18zł/godz. Praca na terenie Wrocławia.