Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
ZATRUDNIE POMOCNIKÓW NA BUDOWĘ.
ZATRUDNIĘ POMOCNIKÓW NA BUDOWĘ. PRACA PRZY MURARZACH. PRACA OD ZARAZ NA DŁUGI OKRES. PRACA JEST NA BUDOWACH W KIEŁCZOWIE LUB BIELANY WROCŁAWSKIE. DOBRE WARUNKI FINANSOWE. PŁATNOŚĆ TYGODNIOWA.
Praca na budowie
Zatrudnię do pracy na budowie we Wrocławiu : murarzy,cieśli,zbrojarzy i pomocników. Zaliczki co tydzień, 10 każdego m-c rozliczenie .
Przyjmę Murarzy lub Ekipy Murarskie
Przyjmę Murarzy lub Ekipy Murarskie nowa budowa praca długo terminowa murowanie silka na zaprawie gotowej ściany nośne i nie nośne grubość 18 cm i 24 cm Praca Akordowa cena 26 zł m2 Wypłata na czas w terminie pomoc w zakwaterowaniu osoby przyjezdne więcej informacji pod numerem lub mailowo
Przyjmę szpachlarza , murarza
Przyjmę szpachlarza i murarza płatne dniówki codziennie po zakończonej pracy.Praca na dłuższy czas nawet w okresie zimy. Stawka w akordzie lub godzinowa 15-18zł/godz.
Praca dla MURARZY
Zatrudnimy murarzy do pracy głównie na terenie Wrocławia. Wymagania: doświadczenie zawodowe. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia do pracy.
Do prac remontowych - wynoszenie gk, sprzątanie, POMOCNIK
Poszukujemy na okres około miesiąca pomocnika do prac porządkowych i pomocy fachowcom czyli funkcja pomocnika budowlanego. Praca w centrum Wrocławia w miłej atmosferze, dobrym wynagrodzeniu płatnym co tydzień. Start pracy od 18.11. Zależałoby nam na tym aby posiadać choćby podstawowe umiejętności bo niestety nie będzie dużo czasu na tłumaczenie ale rozpatrzymy wszystkie kandydatury. Zapraszamy!
ZARTUDNIĘ MONTĘRÓW INSTALACJE SANITARNE / DRESDEN z Wrocław, zobacz zdjęcie
ZARTUDNIĘ MONTĘRÓW INSTALACJE SANITARNE / DRESDEN
MONTER Instalacyjny Miejsce pracy Frankfurt Hannover lub Dresden Od pracownika oczekujemy : -dyspozycyjności -podstawowej wiedzy technicznej, umiejętności posługiwania się narzędziami oraz elektronarzędziami -brak nałogów -punktualności -zaangażowania Mile widziane prawo jazdy typu B Atutem będzie posiadanie dodatkowych uprawnień oraz szkoleń ...
Więcej ogłoszeń

praca dla zbrojarzy,cieśli ,murarzy 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/09/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Przyjmę do pracy od zaraz we Wrocławiu ,przy budowie domków jednorodzinnych murarzy,cieśli,zbrojarzy.Płacimy za pracę tygodniowo. tel.791872617

Jacek(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 06-2016