Praca na budowie - monter / delegacje

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania27/04/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko montera.

Zakres obowiązków
Montaż systemów magazynowych wg zaleceń przełożonego na miejscu budowy (regały paletowe, rolkowe, półkowe, podesty itp.).

Wymagania
• gotowość do pracy w delegacji;
• sprawne posługiwanie się podstawowymi narzędziami monterskimi;
• dobra organizacja pracy;
• dokładność, samodzielność;
• zdyscyplinowanie, brak nałogów, motywacja do pracy;

Zapewniamy
• umowę o pracę (po okresie próbnym);
• pracę w kilkuosobowych zespołach;
• bezpłatny transport oraz zakwaterowanie;
• odzież roboczą, kask, narzędzia;

Prosimy o wysyłanie CV na maila hr@bmatic-group.com
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

BMATIC(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 08-2017