Dodaj ogłoszenie

Elektryk - Elektromonter - Pomocnik Elektryka - PRACA - WAŁBRZYCH ŚWIDNICA ŻARÓW

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 16/05/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Firma Elektryczna w zakresie instalacji elektrycznych, działająca nieprzerwanie od 1995 roku poszukuje do pracy

Elektryka – Elektromontera – Pomocnika Elektryka

Opis stanowiska:

· Wykonywanie instalacji elektrycznych

· Prefabrykacja rozdzielni elektrycznych

· Wykonywanie pomiarów elektrycznych

Oczekiwania:

· doświadczenie w pracy montażowej lub serwisowej instalacji elektrycznych

· prawo jazdy kat. B

· uprawnienia SEP do 1kV

· zaangażowanie i odpowiedzialność

Firma oferuje:

· Stabilność zatrudnienia

· Pewne wynagrodzenie co miesiąc

· Możliwość rozwoju wewnątrz Firmy

· Szkolenia zewnętrzne

· Profesjonalne elektronarzędzia

· Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

· Premie miesięczne