Pracownik ogólnobudowlany do prac remontowo-budowlanych!

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania15/08/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Jesteśmy firmą z bardzo długim stażem oraz ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym. Współpracowaliśmy z największymi podmiotami w swojej branży: m.in Lidl, Biedronka oraz Kaufland czy Pilkington lub mBank.

Aktualnie prowadzimy prace na terenie Tarnobrzega i okolic.

Pracownik ogólnobudowlany / будівельник

Zakres obowiązków:

  • praca na każdym etapie budowy - głównie wykończeniówka
  • współpraca z innymi pracownikami
  • szpachlowanie, malowanie, tynkowanie
  • wykonawstwo ścianek działowych GK oraz sufitów podwieszanych
  • utrzymanie porządku na placu budowy

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy budowlanej - możliwość przyuczenia
  • chęci do pracy
  • uczciwości, sumienności, dokładności
  • karta pobytu – w przypadku kandydatów z Ukrainy
  • uregulowanego stosunku z Urzędem Skarbowym – w przypadku kandydatów w Ukrainy
  • znajomość zasad montażu sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych GK będzie dodatkowym atutem
  • znajomość kładzenia instalacji elektrycznych również będzie dodatkowym atutem

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

Marian(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 09-2014