Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Pracownik na budowie,prace wykończeniowe
Zatrudnię pracownika do prac wykończeniowych. Oferta dla osób z doświadczeniem przy wykończeniu wnętrz tj. malowanie,szpachlowanie itp. Praca na terenie Warszawy i okolic. Szczegóły oferty pod nr. +48694255856
Pracownik fizyczny
PILNIE Potrzebuje!Do montaży tras światłowodowych, sieci kablowych. Pracujemy w różnych lokalizacjach na nowo budowanych budynkach biurowych jak również istniejących. Chętnych proszę o kontakt na numer 693-256-568, po godzinie 17.
Elewacje budynków, ocieplenia - zatrudnię brygady
Firma Rad-Rem sp. o.o.Dzień dobryZatrudnię samodzielne brygady, ekipy do pracy na elewacjach - tynki, ocieplenia elewacji budynków, garaże.Płatność z metra, stawka 55,00 zł/ m2 za cały system, praca głównie w Warszawie.Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 517402254, firma Rad-Rem sp. o.o.
Brukarz ,Pracownik drogowy
Zatrudnię Brukarza fachowca z doświadczeniem który nie bój się pracy na obwodnicach i dużych robotach . Który potrafi pokierować pomocnikami na budowie .Praca przy remontach nawierzchni drogowych i specjalistycznych pracach betonowych oraz mostowych. Praca stała . Zapraszam do kontaktu w godzinach 8-17 od poniedziałku do soboty telefon do kontaktu 790-790-174
Więcej ogłoszeń

PRACOWNIK DO WYKOŃCZEŃ 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/10/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Jesteśmy firmą budowlaną świadczącą usługi na terenie Warszawy i okolic. Poszukuję płytkarza do inwestycji zlokalizowanej na Targówku. W zakres zadań wchodzi wykonywanie łazienek na gotowo. Stawka 20-25zł/h. Szukam doświadczonych i znających się na pracy osób. Jeżeli jesteś paprakiem i alkoholikiem, to nie odpowiadaj na ogłoszenie.
Kamil(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2013